طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

بهترین راه برای خرید و فروش ملک از طریق طراحی سایت املاک است. طراحی سایت فرصت خوبی را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است تا با توجه به نوع فعالیت خود خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند. از این رو املاک و بنگاه های خرید و فروش خانه برای طراحی سایت املاک اقدام کردند . 

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت املاک نیوویو

قبل از شروع هر کاری نیوویو به شما پیشنهاد میکند یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را دریافت کنید. هیچ فرقی ندارد نوع کسب و کار شما به چه صورت است و حتی در چه وضعیتی قرار دارد.  نیوویو این خدمت را با مناسب ترین قیمت به خوبی به شما ارائه میدهد.

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید یا به صورت آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید تا ما شما را به صورت رایگان راهنمایی کنیم

اهمیت طراحی سایت املاک

همیشه روال پیدا کردن خانه مناسب جهت اجاره و یا خرید، یکی از پرزحمت ترین کارهای ممکن میباشد. برای اینکار مجبوریم که به بنگاه های املاک متفاوت مراجعه کنیم و پس از بررسی پرونده های گوناگون برای بازدید از ملک، به آنجا برویم. طی فرایند این کار زمان و هزینه بسیاری از ما صرف خواهد شد. همینطور نهایتا هرکدام از ما توانایی چه تعداد مراجعه و بازدید را دارد؟

با گسترش اینترنت و خدمات آنلاین، بستر بسیار مناسبی برای ساده سازی و تسریع در کارها ایجاد شده است. طراحی وب سایت املاک نیز یکی از همین موارد میباشد. با اینکار بنگاه های املاکی که اقدام به طراحی وبسایت حرفه ای خود کرده اند، برای مشتریان خود شرایطی را فراهم کرده اند که براحتی در میان تعداد بسیاری از فایلهای مربوط به املاک جستجو کرده و مورد مناسب خود را انتخاب نمایند. سپس به بنگاه جهت عقد قرارداد مراجعه نمایند.

ویژگی های طراحی سایت فروش ملک

مقایسه منازل با یک دیگر

طراحی سایت املاک این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید ، خانه های مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید و بعد از آن تصمیم خود را نهایی کنید.

اضافه کردن ملک جدید به آرشیو املاک

شما می توانید خانه خود را در سایت های مشاور املاک آگهی کنید و به آرشیو املاک سایت اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آن را بررسی کنند. 

نمایش خاص املاک اوکازیون

سایت املاک قابلیت دسته بندی املاک را در اختیارتان قرار می دهد . در نتیجه می توانید بخشی را برای نمایش املاک اوکازیون اختصاص دهید .

بخش فروش ویژه املاک

برای این که کاربرای سایت ها ، کاربران عام باشند و همه بتوانند از این سایت استفاده لازم را داشته باشند، باید سایت دسترسی و استفاده آسان داشته باشد تا کاربران گیج نشوند.

گروه بندی املاک (رهن، اجاره،فروش)

یکی از مهم ترین بخش های سایت دسته بندی املاک بر اساس خرید ، رهن و یا اجاره است. با این دسته بندی فرآیند خرید و یا اجاره برای مشتریان راحت تر می شود. 

مزایای طراحی سایت املاک

امکانات طراحی سایت املاک

سئو

مراحل ساخت سایت املاک در نیوویو

مشخص کردن هدف

اهداف خود را از طراحی سایت املاک مشخص کنید.

اضافه کردن ملک جدید به آرشیو املاک

3-2

طراحی بصری یا همان UI/UXسایت که بیانگر نمای سایت است شروع می شود.

تولید محتوا برای سایت

3-3

تولید محتوا برای سایت شرکتی با در نظر گرفتن اصول سئو انجام می شود.

پشتیبانی سایت

چگونه یک سئوکار حرفه ای شویم؟

مشتریان و کاربران سایت می توانند کیس خود را به سایت شما اضافه کنند و سپس پس از تایید شما آن ملک به آرشیو املاک شما اضافه شود 

معروف ترین سایت های مشاور املاک

سایت آقای املاک

4-1

آقای املاک (Mr Estate) یکی از سایت های معروف در زمینه طراحی سایت املاک محسوب می شود. در این وب سایت دسته بندی ملکی منظمی وجود دارد که این دسته بندی شامل :خرید و فروش و رهن و اجاره ملک که خدماتی در حوزه املاک و ساختمان می دهد.

سایت آی هوم

4-2

سایت آی هوم یکی دیگر از سایت های املاک است که فعالیت خود را از سال ۹۴ شروع کرد. در حال حاضر سایت آی هوم یکی از جامع ترین سایت ‌های خرید ، فروش و رهن املاک در کشور است. در این وب سایت به راحتی می توانید ، شهر ، محله و نوع ملک خود را انتخاب کنید و سپس بر اساس یک دسته بندی مشخص ، ملک خود را انتخاب کنید.

    سلام وقت بخیر به راهنمایی نیاز دارید؟