اخذ نماد اعتماد

c h a m p i o n s h i p
Sport Match
image

دریافت مجوز نماد اعتماد الکترونیک (Enamad)

_

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

مجوز اینماد در حقیقت نمادی است که به کاربران اطمینان می دهد تا با خیالی آسوده از سایت شما خرید اینترنتی کرده و نسبت به پرداخت خریدشان اقدام نمایند ، همپنین بانک های کشور تنها برای سایت هایی که دارای مجوز نماد الکترونیک (Enamad) باشند درگاه پرداخت بانکی مستقیم می دهند. در حقیقت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید.

اینماد چیست؟

_

در کسب و کار الکترونیکی باید بتوانیم اعتماد مشتریان را به خود جلب کنیم تا مشتری از اعتبار و نام شرکتمان مطمئن باشد. اعتماد مشتری همیشه مهمترین مسأله است و با دریافت این نماد می‌توانیم در جذب اطمینان مشتریان برای خرید و فروش محصولات خود موفق شویم. بدین منظور امروزه در طراحی سایت نمادی به نام ای‌نماد یا نماد اعتماد الکترونیک معرفی شده است که در واقع نوعی تأییدیه فروشگاه‌های اینترنتی توسط مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد.

این نماد به کسب و کارهای اینترنتی مجاز به منظور سازماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها صادر می‌گردد. ای‌نماد در وبسایت فروشگاه‌های اینترنتی مورد تأیید در بالای صفحه اصلی درج می‌گردد. وقتی بر روی ای‌نماد موجود در سایت کلیک کنید، مستقیما به enamad.ir رفته و می‌توانیم جزئیات سایت شامل محل فعالیت و هویت قانونی صاحب سایت را مشاهده کنید. بنابراین می‌توان با اطمینان بیشتری از سایت خرید کرد. به طور کلی، مهمترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیک، ساماندهی سایت‌های تجاری می‌باشد به طوریکه مردم مطمئن باشند این سایت‌ها به تعهدات خود و حقوق مصرف کنندگان عمل خواهد کرد و با خیال آسوده خرید کنند.

فروشگاه‌های اینترنتی که دارای ای‌نماد هستند دارای مزایایی هستند؛ از جمله اینکه مالک فروشگاه را شناسایی و در صورت ایجاد اشکال امکان مراجعه وجود دارد. همچنین مطمئن می‌شویم که اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده کامل است. محصولاتی که در این فروشگاه‌ها عرضه می‌شود دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد. همچنین در این فروشگاه‌ها اطلاعات شخصی و مالی خریداران محفوظ است و امنیت بیشتری دارد و در صورت سوء استفاده از اطلاعات شخصی برای شکایت از فروشگاه اینترنتی متخلف می‌توان به مراجع قانونی مراجعه کرد. برای اینکه خریداران از صحت نماد اعتماد الکترونیکی موجود در فروشگاه‌های اینترنتی اطمینان یابند می‌توانند در فهرست وبسایت‌های مورد تأیید جستجو نمایند.

اخذ نماد اعتماد الکترونیک خود را به نیوویو بسپارید!
مزایای اینماد در فروشگاه‌های اینترنتی
 • با اعطای ای‌نماد وبسایت شما معتبر و رسمی می‌شود
 • می‌توان برای سایت فروشگاهی خود درگاه بانکی دریافت کرد
 • باعث ایجاد اعتماد و اطمینان خریداران از لحاظ رسمی بودن وبسایت می‌شود
 • باعث رعایت قوانین توسط مشتریان در انجام خریدهای اینترنتی می‌شود
 • افزایش میزان امنیت خرید و افزایش امنیت مبادلات کالا
 • می‌توان با اداره پست قرارداد بست و سیستم تحویل در محل داشته باشید
 • محفوظ ماندن حریم شخصی کاربران و همچنین خود شرکت و اطلاعات شخصی و مهم مانند پسوردها
گرفتن اینماد برای چه وبسایت هایی الزامی است؟

اخذ ای نماد برای فروشگاه های اینترنتی الزامی می باشد و پیش نیاز راه اندازی درگاه پرداخت بانکی است

لزوم گرفتن اینماد چیست؟

به طور کلی وجود اینماد برای سایت شما ایجاد اعتماد مخاطبین را به دنبال دارد. از مزایای اینماد می توان به شناسایی مالک کسب و کار، صحبت اطلاعات کالا و خدمات، گارانتی محصول و ارائه خدمات پس از فروش، واضح بودن روند و شرایط مرجوع کردن کالا و بازپرداخت وجه، حفظ حریم خصوصی و تایید امنیت سایت اشاره کرد.

۱۵ Years

نکات ضروری در دریافت مجوز نماد اعتماد الکترونیک (Enamad)

_
 • پس از ثبت هر سفارش برای ما پیامی ارسال خواهد شد و نیازی به تماس و پیگیری های مکرر از سمت شما نخواهد بود
 • واحد پشتیبانی همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۷ در دسترس است.
 • جهت انجام سریع تر سفارشات اطلاعات خواسته شده (مشخصات و شماره تلفن ) را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید
 • پس از ثبت سفارش همکاران ما جهت پیگیری مراحل و دریافت مدارک لازم با شما هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد
 • توجه داشته باشید دریافت مجوز اینماد شرایطی دارد که باید آن ها را داشته باشید
 • برای دریافت مشاوره می توانید با همکاران ما تماس بگیرید