اسلایدر سایت

مرجع تخصصی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
image

طراحی اسلایدر سایت چیست؟

_

طراحی اسلایدر به اسلایدرهای عریضی که داخل هر سایت به چشم میخورد و بیشتر جنبه تبلیغاتی و زیبایی بصری دارد می گویند وبه این نوع اسلایدر سایت بنر ثابت نیز می گویند.

که داخل هر سایت برای اطلاع رسانی از محصولات جدید، رویدادهای جدید، و هر اتفاق جدیدی که داخل سایت شما افتادهو میخواهید اون رو به اطلاع بازدید کنندگان سایتتون برسونید از بنر ثابت یا اسلایدر سایت استفاده می شود.

با طراحی حرفه ای اسلایدر، سایتتان  تا ۷۰ درصد زیباتر خواهد شد!

به جرات می توان گفت یکی از موارد مهم برای زیباتر شدن و کار بر پسندتر شدن سایت شما اسلایدر سایت  می باشد، که با استفاده از اسلایدر یا بنر ثابت هم سایت خود را زیباتر می کنید و هم سریعتر موضوعی را که میخواهید به اطلاع مشتری برسانید.
با اسلایدر زیبا و طراحی شده اختصاصی برای همان مطلب یا محصول در معرض دید مشتری قرار می دهید و مشتری با کلیک کردن بر روی اسلایدر سایت شما به صفحه مورد نظر هدایت می شود و این یعنی صرفه جویی در زمان و رسیدن به هدفی که همانا اطلاع رسانی شما از طریق سایتتون هست.

طراحی اسلایدر ایده پردازی شده و شکیل باعث می شود سایت شما ۱۰۰ درصد زیباتر شده و مانند یک کاغذ دیواری زیبا برای یک منزل سایت شما رو زیبا و چشم نواز خواهد کرد از اسلایدر سایت نباید غافل شد و به صورت خیلی گزرا از کنار آن گذشت زیرا اسلایدر سایت سردر و ورودی سایت شماست واگر برای بیننده سر در و صفحه ابتدایی گیرا وچشم نواز نباشد مطمعنا جذب سایت شما نخواهد شد و این اصلا برای یک وبمستر و دارنده سایت موضوع خوشایندی نخواهد بود.

 

طراحی اسلایدر سایتتان را جدی بگیرید…

 

طراحی اسلایدر سایت یکی از شاخه های طراحی مجموعه طرحینا می باشد که طراحی اسلایدر شما را با جدیدترین متد طراحی وب طراحی می کند

و برای این کار از طرح های اختصاصی و کاربردی برای موضوع مورد تبلیغ شما استفاده خواهد کرد

اسلایدر سایت  مانند یک بیلبورد در قطع کوچک سریعترین اطلاعات را برای مشتری وبازدید کننده سایت شما نمایش می دهد

و مشتری با دیدن این تبلیغ ترغیب به کلیک بر روی آن و رفتن به صفحه فرود آن محصول خواهد شدهم اکنون می توایند نمونه های اسلایدر سایت ما را مشاهده کرده وسبک مورد نظر برای طراحی اسلایدر سایت خود را مشخص کرده واقدام به ثبت سفارش نمایید